צור קשר עם מנהל ראשי

שלום לכול אוכלוסיית האספנים בישראל,

להלן תנאי שימוש באתר asfanut.net ותנאי שימוש במכירות פומביות whatsapp של "דניאל אספנות".

1) פעילות של האתר ושל מכירות פומביות בקבוצות whatsapp מתנהלת אך ורק לפי תכנית עבודה ונהלים אשר נקבעו ע"י המייסד. בהצטרפות לקבוצות whatsapp ובהרשמה לאתר אינטרנטי, משתמש מסכים ומקבל את כול התנאים, נהלים וכל החלטה שתתקבל ע"י דרג אדמיניסטרטיבי, כולל החלטות לגבי השהיית משתמשים /חסימה לפי שיקול דעת הבלעדית של מנהל אדמיניסטרטיבי וזאת ללא התחייבות כלשהי כלפי המשתמש ובמקרים מסוימים גם ללא התחייבות ברמת הסברים, סיבות ונימוקים לגבי כל החלטה שתתקבל. כמו כן בעלים/מייסד שומר לזכותו בכל זמן שיבחר לפסול מכירה בהסתמך על שיקול דעתו הבלעדית.

2) כל האחריות לגבי פריטים שמועלים למכירה האם זה בקבוצות whatsapp או באתר אינטרנט asfanut.net חלה על המוכר בלבד ולא על הבעלים/מייסד של האתר ולא על הבעלים/מייסד של קבוצות whatsapp. פלטפורמות משמשות כבסיס לפרסום והעלאת הפריטים למכירה ע"י מוכרים מישראל ומדינות נוספות בלבד ולא מעניקות ביטוח או אחריות לגבי הפריטים שמוכרים מעלים למכירה. יחד עם זאת חשוב לציין שנכון להיום לא קרה מקרה אחד של מחלוקת, שלא נמצא פתרון הולם לרוכש/מוכר. מנגנון פועל בצורה מאוד מסודרת וידידותית כלפי כל משתמש/רוכש/מוכר.


3) אין כל התחייבות מצד הבעלים/מייסד לשפת הממשק, שפת מערכת, שפת שימוש האם זה בקבוצות whatsapp אפ, או באתר אינטרנט asfanut.net

4) משתמש מתחייב להתנהל האם זה בקבוצות whatsapp או באתר אינטרנט asfanut.net בשפה מכובדת האם זה כלפי דרג ניהולי ו/או כלפי משתמשים אחרים וחברי קבוצות whatsapp /חברי האתר.

5) אי תשלום בעבור הזכיה מצד הזוכה האם זה בקבוצות whatsapp או באתר אינטרנט asfanut.net , מעניק זכות לדרג ניהולי לפסול/להשהות/לחסום לצמיתות את המשתמש. תשלום בעבור הזכיות אמור להתבצע תוך 4 ימי עסקים, אלא אם נקבע אחרת מול המוכר/דרג ניהולי.

6) דמי משלוח בסך 15 ₪ חלים על הרוכש. יחד עם זאת רוכש יכול לבקש איסוף עצמי בתיאום מול המוכר. מוכר שומר לעצמו זכות להתעקש על תשלום מראש, כאשר הזוכה חורג מהזמנים שהוגדרו לביצוע התשלום.(ראה סעיף 5).

7) כל משתמש המצטרף לקבוצת מוכרים, מתחייב לעבוד לפי נהלים/כללים (כולל תשלום עמלות) כפי שהוגדרו ע"י הבעלים/מייסד. כמו כן באחריות המוכר לדאוג שמשלוח מגיע לרוכש במידה ובוצעה הספקה בדואר.

8) אין כל אחריות מצד הבעלים/מייסד בכול הקשור לתוכן פוגעני הנכתב מצד משתמשים האחרים, האם זה בקבוצות whatsapp או באתר אינטרנט asfanut.net . יחד עם זאת חשוב להדגיש שמנהלי הקבוצות/פורומים יטפלו בכול משתמש המפרסם חומר פוגעני בסנקציות משמעתיות עד לפסילת חברות של אותו משתמש וזאת לשיקול דעת של הבעלים/מייסד בלבד ועל פי החלטתו.

בכול שאלה/בקשה/הצעה/שיתוף פעולה ניתן לפנות אלינו בדף "צור קשר"
מספר נייד - 0505421257
whatsapp - 0505421257
דוא"ל - Daniel.asfanut@gmail.com
אתר אינטרנט - asfanut.net

מנהל ראשי

הודעה זו תשלח כטקסט נקי, אל תכלול כאו קוד HTML או BBCode. הכתובת לחזרה תיקבע על פי כתובת הדואר אלקטרוני שלך.